Le Portel 80-126 Dijon: uitslag, 16 mei 2026
Le
Portel
80
vs
Dijon
126
21+ | Speel met mate
Eindstand
80:126
Q1
27
33
Q2
27
29
Q3
9
41
Q4
17
23
Seizoensbalans
Portel
Dijon
W - L
0 - 28
3 - 0
Wedstrijden
29
3
Ptn/wedstrijd
72.2
92.7
Tegen/wedstrijd
96.6
76.3
Recente vorm
Portel
LLLLL
Dijon
Onderlinge duels
Le Portel
0
Gelijke spelen
0
3 gespeeld
Dijon
3
0%100%
Vorige ontmoetingen
16.05.2026France: LNB
Le Portel
80 - 126
Dijon23.12.2025France: LNB
Dijon
102 - 82
Le Portel20.01.2025France: French Cup
Dijon
91 - 82
Le PortelPromotion - LNB (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dijon LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 278 | 229 | +49 | 100.0% | |
1 | Monaco LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 29 | 22 | 6 | 2756 | 2530 | +226 | 75.9% | |
2 | Lyon-Villeurbanne LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 263 | 227 | +36 | 100.0% | |
3 | Paris LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 279 | 258 | +21 | 100.0% | |
4 | Chalon/Saone LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 267 | 231 | +36 | 66.7% | |
5 | Nanterre LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 262 | 230 | +32 | 66.7% | |
6 | Le Mans LNB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 302 | 287 | +15 | 66.7% |
LNB (Play Offs: Quarter-finals)
Promotion - LNB (Play-in)
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Cholet LNB (Play-in) | 3 | 2 | 1 | 255 | 252 | +3 | 66.7% | |
8 | Roanne LNB (Play-in) | 3 | 2 | 1 | 251 | 258 | -7 | 66.7% | |
9 | Limoges LNB (Play-in) | 3 | 1 | 2 | 262 | 265 | -3 | 33.3% | |
10 | Strasbourg LNB (Play-in) | 3 | 1 | 2 | 243 | 254 | -11 | 33.3% |
LNB (Play-in)
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Boulazac | 3 | 1 | 2 | 238 | 241 | -3 | 33.3% | |
12 | JL Bourg | 3 | 1 | 2 | 266 | 267 | -1 | 33.3% | |
13 | Saint Quentin | 3 | 1 | 2 | 268 | 293 | -25 | 33.3% | |
14 | Gravelines-Dunkerque | 3 | 0 | 3 | 235 | 274 | -39 | 0.0% |
Elite 2 (Play Offs)
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | Pau-Orthez Elite 2 (Play Offs) | 3 | 0 | 3 | 204 | 252 | -48 | 0.0% |
Elite 2 (Play Offs)
Relegation - Elite 2
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Le Portel Elite 2 | 29 | 0 | 28 | 2094 | 2802 | -708 | 0.0% | |
16 | Nancy Elite 2 | 3 | 0 | 3 | 216 | 271 | -55 | 0.0% |
Elite 2
Tik op een reeks om de uitslagen te zien · PF = Points For · PA = Points Against
Winstkans
Le Portel
0%
Dijon
100%