Real Oviedo 67-77 Granada: uitslag, 3 okt 2026
43%
57%
Real
Oviedo
67
vs
Granada
77
21+ | Speel met mate
Eindstand
67:77
Q1
10
17
Q2
29
19
Q3
12
22
Q4
16
19
Seizoensbalans
Oviedo
Granada
W - L
1 - 2
2 - 1
Wedstrijden
3
3
Ptn/wedstrijd
78.3
81.3
Tegen/wedstrijd
90.3
79.0
Onderlinge duels
Real Oviedo
1
Gelijke spelen
0
3 gespeeld
Granada
2
33%67%
Vorige ontmoetingen
19.03.2022Spain: LEB Oro
Granada
96 - 68
Oviedo14.11.2021Spain: LEB Oro
Oviedo
80 - 76
Granada16.05.2021Spain: LEB Oro
Oviedo
78 - 83
GranadaPromotion - ACB
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes ACB | 3 | 3 | 0 | 264 | 214 | +50 | 100.0% | |
1 | Obradoiro CAB ACB | 32 | 28 | 4 | 2945 | 2420 | +525 | 87.5% |
ACB
Promotion - Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Leyma Coruna Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 32 | 28 | 4 | 2896 | 2502 | +394 | 87.5% | |
2 | Palencia Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 256 | 212 | +44 | 100.0% | |
3 | Alicante Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 261 | 220 | +41 | 100.0% | |
4 | Estela Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 3 | 0 | 258 | 230 | +28 | 100.0% | |
5 | Gran Canaria Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 261 | 221 | +40 | 66.7% | |
6 | Ourense Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 267 | 258 | +9 | 66.7% | |
7 | Palmer Basket Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 251 | 244 | +7 | 66.7% | |
8 | Granada Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 244 | 237 | +7 | 66.7% | |
9 | Caja 87 Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals) | 3 | 2 | 1 | 223 | 224 | -1 | 66.7% |
Primera FEB (Play Offs: Quarter-finals)
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | Albacete | 3 | 2 | 1 | 254 | 258 | -4 | 66.7% | |
11 | Córdoba | 3 | 1 | 2 | 210 | 208 | +2 | 33.3% | |
12 | Gipuzkoa | 3 | 1 | 2 | 244 | 272 | -28 | 33.3% | |
13 | Real Oviedo | 3 | 1 | 2 | 235 | 271 | -36 | 33.3% | |
14 | Fibwi Palma | 3 | 0 | 3 | 256 | 282 | -26 | 0.0% | |
15 | Fuenlabrada | 3 | 0 | 3 | 224 | 252 | -28 | 0.0% |
Relegation - Segunda FEB
| # | Team | GP | W | L | PF | PA | +/- | Win% | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | Cartagena Segunda FEB | 32 | 8 | 24 | 2367 | 2712 | -345 | 25.0% | |
16 | Menorca Segunda FEB | 3 | 0 | 3 | 208 | 241 | -33 | 0.0% | |
17 | Melilla Segunda FEB | 32 | 7 | 25 | 2445 | 2769 | -324 | 21.9% | |
17 | Tizona Burgos Segunda FEB | 3 | 0 | 3 | 251 | 286 | -35 | 0.0% | |
18 | Zamora Segunda FEB | 3 | 0 | 3 | 199 | 236 | -37 | 0.0% |
Segunda FEB
Tik op een reeks om de uitslagen te zien · PF = Points For · PA = Points Against
Winstkans
Real Oviedo
43%
Granada
57%