Kyoto Sanga
Japan·Opgericht 1922
#9
3PTN
2GESPEELD
Sanga Stadium by Kyocera, Kameoka
21.600
Gras
Huidige vorm
W
L
laatste 2 wedstrijdenRecente uitslagen
H
1-0
W
H
0-1
L
H
1-0
W
A
1-2
W
A
1-0
L
Aankomend
A
17/10/202605:00
H
21/10/202610:00
Keepers(4)
DoelpuntenDAssistsA
1
35 jaarJapan190 cm1620 min
0
0
21
35 jaarJapan190 cm90 min
0
0
94
34 jaarJapan185 cm90 min
0
0
90
27 jaar
0
0
Verdedigers(11)
DoelpuntenDAssistsA
50
34 jaarJapan184 cm1800 min2
1
0
44
26 jaarJapan168 cm1331 min1
1
0
34
29 jaarBrazil185 cm1170 min6
2
2
5
27 jaarJapan192 cm481 min2
0
0
40
23 jaar85 min
0
0
15
24 jaarJapan2 min
0
0
26
26 jaarJapan175 cm
0
0
60
33 jaarJapan174 cm
0
0
33
22 jaarJapan
0
0
62
32 jaarJapan177 cm
0
0
43
23 jaarBrazil
0
0
Middenvelders(12)
DoelpuntenDAssistsA
6
27 jaarBrazil1526 min8
3
1
25
19 jaar1468 min3
0
1
77
28 jaarJapan170 cm831 min3
2
1
18
31 jaarJapan164 cm795 min2
0
1
48
24 jaarJapan166 cm585 min1
0
0
16
24 jaarJapan173 cm504 min2
0
0
99
25 jaarJapan170 cm483 min1
0
4
8
35 jaarJapan177 cm152 min
0
0
32
27 jaarJapan166 cm116 min
0
0
10
26 jaarJapan170 cm8 min
0
0
24
29 jaar
0
0
14
24 jaar
0
0
Aanvallers(10)
DoelpuntenDAssistsA
9
27 jaarBrazil177 cm1097 min3
6
3
11
28 jaarBrazil177 cm1097 min
5
1
7
30 jaarJapan177 cm868 min
1
1
17
25 jaarBrazil180 cm242 min3
1
0
93
38 jaarJapan192 cm31 min
0
0
19
18 jaar28 min
0
0
29
19 jaar28 min
0
0
38
23 jaarBrazil
0
0
31
21 jaarJapan173 cm
0
0
23
27 jaarJapan180 cm
0
0
J-League
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 | ||
| 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 | ||
| 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | ||
| 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 | ||
| 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | ||
| 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 3 | ||
| 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | ||
| 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||
| 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 10 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||
| 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 12 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 12 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
| 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 15 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 15 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 16 | 2 | 0 | 0 | 2 | -8 | 0 | ||
| 16 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 |
van Blaublitz
Transfervrij
15.09.2026
naar Shimizu S-Pulse
Transfervrij
14.09.2026
van Sanfrecce Hiroshima
Transfervrij
06.09.2026
naar Legia
Transfervrij
03.09.2026
van Vila Nova FC
Transfervrij
13.08.2026
van Yamaga
Transfervrij
30.06.2026
van Yokohama F. Marinos
Transfervrij
30.06.2026
van Chiba
Transfervrij
30.06.2026
van Nagoya Grampus
Transfervrij
30.06.2026
van Portuguesa
Transfervrij
30.06.2026
van Vila Nova FC
Transfervrij
30.06.2026
van Jacuipense
Transfervrij
30.06.2026
van Portuguesa
Transfervrij
30.06.2026
van Sagan Tosu
Transfervrij
30.06.2026
naar Fujieda MYFC
Transfervrij
29.06.2026
naar America MG
Transfervrij
29.06.2026
naar Gustavo Barreto
Transfervrij
29.06.2026
naar Sagan Tosu
Transfervrij
29.06.2026
naar Shimizu S-Pulse
Transfervrij
29.06.2026
van Real Sociedad
Transfervrij
29.06.2026
naar Real Sociedad
1,5 mln. EUR
29.06.2026
naar Real Sociedad
15 mln. EUR
29.06.2026
van Tokushima
Transfervrij
29.06.2026
naar Kashiwa Reysol
Transfervrij
29.06.2026
van Montedio Yamagata
Transfervrij
29.06.2026
van Mainz
Transfervrij
29.06.2026
naar Mainz
1 mln. EUR
29.06.2026
naar Mainz
10 mln. EUR
29.06.2026
van Canaa
Transfervrij
02.04.2026
van Canaa
Transfervrij
02.04.2026
Winnaar
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Kyoto Sanga is een voetbalploeg uit Japan, opgericht in 1922. Het thuisstadion is Sanga Stadium by Kyocera, Kameoka, met plaats voor 21.600 toeschouwers. In de stand van J-League staat de ploeg momenteel op positie 16 met 8 punten.