Metz
Frankrijk·Opgericht 1932
#7
13PTN
9GESPEELD
Saint-Symphorien Stadion, Longeville-lès-Metz
30.000
Gras
Huidige vorm
W
L
D
L
W
laatste 5 wedstrijdenLigue 1
27
3
19
25
60
5
Beste zege 2-0
Zwaarste nederlaag 1-6
Recente uitslagen
H
3-2
W
A
4-2
L
H
2-2
D
A
1-0
L
H
4-1
W
Aankomend
A
23/10/202618:00
Keepers(2)
DoelpuntenDAssistsA
40
24 jaarSenegal185 cm180 min
0
0
1
24 jaarDenmark198 cm
0
0
Verdedigers(7)
DoelpuntenDAssistsA
2
34 jaarFrance179 cm121 min1
0
0
97
29 jaarSenegal182 cm59 min
0
0
32
18 jaarAlgeria
0
0
70
34 jaarSenegal177 cm
0
0
3
30 jaarFrance179 cm
0
0
5
28 jaarFrance188 cm
0
0
30
20 jaar
0
0
Middenvelders(7)
DoelpuntenDAssistsA
21
35 jaarFrance180 cm121 min
0
0
8
28 jaarFrance178 cm90 min
0
0
18
16 jaar16 min
0
0
21 jaarSenegal
0
0
21
18 jaar
0
0
6
34 jaarSenegal168 cm
0
0
10
34 jaarFrance172 cm
0
0
Aanvallers(4)
DoelpuntenDAssistsA
22
18 jaar3 min
0
0
88
22 jaar
0
0
33
18 jaarSenegal
0
0
39
19 jaarFrance
0
0
Ligue 2
Vriendschappelijke wedstrijden (clubs)
Ligue 2
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | +14 | 22 | ||
| 2 | 9 | 4 | 5 | 0 | +8 | 17 | ||
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | +2 | 17 | ||
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | +3 | 16 | ||
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | ||
| 6 | 9 | 4 | 2 | 3 | +2 | 14 | ||
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | +2 | 13 | ||
| 8 | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 13 | ||
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 12 | ||
| 10 | 9 | 3 | 2 | 4 | -2 | 11 | ||
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | -2 | 11 | ||
| 12 | 9 | 1 | 6 | 2 | 0 | 9 | ||
| 13 | 9 | 2 | 2 | 5 | -4 | 8 | ||
| 14 | 9 | 2 | 2 | 5 | -5 | 8 | ||
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | -7 | 8 | ||
| 16 | 9 | 0 | 7 | 2 | -3 | 7 | ||
| 17 | 8 | 2 | 1 | 5 | -4 | 7 | ||
| 18 | 9 | 1 | 3 | 5 | -7 | 6 |
Seizoensbalans
27
GESPEELD
3
GEWONNEN
5
GELIJK
19
VERLOREN
Doelpunten
25
GESCOORD
60
TEGEN
5
CLEAN SH.
Gem. gescoord 0.93
Gem. tegen 2.22
Beste zege 2-0
Zwaarste nederlaag 1-6
Aanval
255
32
108
Balbezit
48.0%52.0%
TEAMTEGENSTANDERS
Thuis vs Uit
2
THUISZEGES
1
UITZEGES
naar Le Mans
Transfervrij
30.08.2026
naar Bastia
Transfervrij
11.08.2026
van Generation F.
Transfervrij
10.08.2026
van Generation F.
Transfervrij
10.08.2026
van Generation F.
Transfervrij
10.08.2026
van Montpellier
Transfervrij
09.08.2026
naar Apollon
Transfervrij
08.08.2026
van Djurgarden
Transfervrij
08.08.2026
van Metz
Transfervrij
06.08.2026
naar Bandirmaspor
Transfervrij
05.08.2026
naar Nice
17 mln. EUR
02.08.2026
naar Nice
1,7 mln. EUR
02.08.2026
naar Neftchi Fargona
Transfervrij
02.08.2026
van Watford
Transfervrij
30.07.2026
van AFS
10 mln. EUR
30.07.2026
van AFS
1 mln. EUR
30.07.2026
naar Seraing
Transfervrij
29.07.2026
van Le Puy-en-Velay
300K EUR
23.07.2026
naar Seraing
Transfervrij
12.07.2026
van Burgos CF
Transfervrij
09.07.2026
naar Monaco
7 mln. EUR
05.07.2026
naar Monaco
70 mln. EUR
05.07.2026
naar SC Farense
Transfervrij
05.07.2026
naar CSKA Sofia
Transfervrij
03.07.2026
van Pau FC
Transfervrij
30.06.2026
van Udinese
Transfervrij
29.06.2026
naar Kolkheti 1913
Transfervrij
29.06.2026
naar Dyn. Kyiv
Transfervrij
29.06.2026
naar Wolves
Transfervrij
29.06.2026
naar Grazer AK
Transfervrij
29.06.2026
Winnaar
4
TITELS
Tweede plaats
4
TITELS
Winnaar
2
TITELS
Tweede plaats
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Metz is een voetbalploeg uit Frankrijk, opgericht in 1932. Het thuisstadion is Saint-Symphorien Stadion, Longeville-lès-Metz, met plaats voor 30.000 toeschouwers. In de stand van Ligue 2 staat de ploeg momenteel op positie 7 met 13 punten.