Sturm Graz
Oostenrijk·Opgericht 1909
#26
1PTN
2GESPEELD
Merkur Arena, Graz
16.764
Gras
Huidige vorm
L
D
laatste 2 wedstrijdenBundesliga
24
13
8
39
29
9
Beste zege 5-2
Zwaarste nederlaag 1-3
Recente uitslagen
A
3-0
L
A
0-2
W
H
0-0
D
A
3-0
L
H
0-0
D
Aankomend
H
18/10/202615:00
H
22/10/202616:45
H
25/10/202613:30
5 spelers momenteel out
Keepers(2)
DoelpuntenDAssistsA
22
28 jaarAustria190 cm
0
0
53
22 jaarRussia194 cm
0
0
Verdedigers(6)
DoelpuntenDAssistsA
5
31 jaarAustria191 cm
0
0
18
21 jaarEngland178 cm
0
0
2
22 jaarGermany196 cm
0
0
27
20 jaar
0
0
30
24 jaarAustria186 cm
0
0
21
21 jaarSerbia
0
0
Middenvelders(8)
DoelpuntenDAssistsA
4
30 jaarSlovenia190 cm180 min
0
0
10
30 jaarGeorgia173 cm140 min
0
0
43
19 jaarAustria175 cm22 min
0
0
15
23 jaarGeorgia180 cm
0
0
28
29 jaarAustria176 cm
0
0
39
17 jaarAustria
0
0
19
24 jaarAustria
0
0
25
35 jaarAustria180 cm
0
0
Aanvallers(5)
DoelpuntenDAssistsA
20
23 jaarNorway182 cm93 min
1
0
26
22 jaarAustria183 cm17 min
0
0
11
20 jaarFrance186 cm
0
0
44
21 jaarGermany191 cm
0
0
17
23 jaarPoland192 cm
0
0
UEFA Europa League
Vriendschappelijke wedstrijden (clubs)
Beker van Oostenrijk
Bundesliga
UEFA Europa League
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 | ||
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 | ||
| 13 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | ||
| 14 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | ||
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 3 | ||
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 21 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | ||
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 1 | ||
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 1 | ||
| 28 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
| 29 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
| 30 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 31 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | -8 | 0 |
Seizoensbalans
24
GESPEELD
13
GEWONNEN
3
GELIJK
8
VERLOREN
Doelpunten
39
GESCOORD
29
TEGEN
9
CLEAN SH.
Gem. gescoord 1.63
Gem. tegen 1.21
Beste zege 5-2
Zwaarste nederlaag 1-3
Aanval
358
52
127
Balbezit
53.0%47.0%
TEAMTEGENSTANDERS
Thuis vs Uit
5
THUISZEGES
8
UITZEGES
van Reims
Transfervrij
01.09.2026
naar Randers FC
700K EUR
29.08.2026
van Southampton
Transfervrij
26.08.2026
van Thun
700K EUR
23.08.2026
naar Minnesota United
1,5 mln. EUR
22.08.2026
naar Minnesota United
15 mln. EUR
22.08.2026
naar Strasbourg
8 mln. EUR
17.08.2026
naar Strasbourg
80 mln. EUR
17.08.2026
naar St. Liege
950K EUR
12.08.2026
naar Hansa Rostock
Transfervrij
28.07.2026
van Fiorentina
1,5 mln. EUR
28.07.2026
van Fiorentina
15 mln. EUR
28.07.2026
van Hartberg
Transfervrij
26.07.2026
van Mainz
Transfervrij
16.07.2026
naar Apollon
Transfervrij
15.07.2026
naar Sporting Kansas City
Transfervrij
11.07.2026
van Feyenoord
18 mln. EUR
30.06.2026
van Feyenoord
1,8 mln. EUR
30.06.2026
naar Osijek
Transfervrij
29.06.2026
naar Geyrhofer Niklas
Transfervrij
29.06.2026
naar Hierlander Stefan
Transfervrij
29.06.2026
naar O. Ljubljana
Transfervrij
29.06.2026
van Nantes
Transfervrij
29.06.2026
naar St. Liege
Transfervrij
29.06.2026
naar Feyenoord
Transfervrij
29.06.2026
naar FC Koln
Transfervrij
29.06.2026
van Ried
Transfervrij
29.06.2026
naar Aston Villa U21
Transfervrij
29.06.2026
naar Saarbrucken
Transfervrij
29.06.2026
van Hartberg
Transfervrij
24.06.2026
Tweede plaats
8
TITELS
Winnaar
7
TITELS
Winnaar
5
TITELS
Tweede plaats
4
TITELS
5 spelers momenteel onbeschikbaar
Spierblessure
Onbeschikbaar
bijgew. 18.10.2026
Blessure
Onbeschikbaar
bijgew. 18.10.2026
Blessure
Onbeschikbaar
bijgew. 18.10.2026
Kuitblessure
Onbeschikbaar
bijgew. 18.10.2026
Schouderblessure
Onbeschikbaar
bijgew. 18.10.2026
Sturm Graz is een voetbalploeg uit Oostenrijk, opgericht in 1909. Het thuisstadion is Merkur Arena, Graz, met plaats voor 16.764 toeschouwers. In de stand van Bundesliga staat de ploeg momenteel op positie 5 met 14 punten.