Sabadell
Spanje·Opgericht 1903
#6
16PTN
9GESPEELD
Estadi de la Nova Creu Alta, Sabadell
14.950
Gras
Huidige vorm
W
D
D
W
L
laatste 5 wedstrijdenRecente uitslagen
A
1-2
W
H
0-0
D
A
1-1
D
H
3-1
W
A
2-0
L
Aankomend
A
18/10/202619:00
H
25/10/202613:00
Keepers(7)
DoelpuntenDAssistsA
18 jaarSpain
0
0
1
28 jaarSpain188 cm
0
0
13
34 jaar
0
0
31
19 jaarSpain
0
0
32
0
0
28
22 jaar
0
0
25
26 jaarSpain185 cm
0
0
Verdedigers(11)
DoelpuntenDAssistsA
31
17 jaar
0
0
2
21 jaar
0
0
15
30 jaarSpain
0
0
40
20 jaar
0
0
3
26 jaarSpain
0
0
20
20 jaar
0
0
27
22 jaarSpain188 cm
0
0
40
19 jaarSpain
0
0
39
21 jaar
0
0
4
24 jaarSpain185 cm
0
0
2
28 jaarSpain176 cm
0
0
Middenvelders(14)
DoelpuntenDAssistsA
21
29 jaarSpain189 cm
0
0
20
28 jaar
0
0
5
30 jaar
0
0
6
29 jaarSpain193 cm
0
0
24
26 jaar
0
0
6
21 jaar
0
0
18
23 jaar
0
0
27
21 jaar
0
0
19
22 jaarSpain
0
0
14
26 jaar
0
0
8
33 jaarSpain177 cm
0
0
22
24 jaar
0
0
19
31 jaarFrance179 cm
0
0
12
20 jaar
0
0
Aanvallers(13)
DoelpuntenDAssistsA
10
25 jaarSpain175 cm
0
0
34
19 jaarSpain
0
0
12
25 jaarUruguay192 cm
0
0
41
23 jaar
0
0
11
25 jaarSpain183 cm
0
0
33
21 jaar
0
0
23
27 jaar
0
0
16
26 jaarUSA183 cm
0
0
9
29 jaarRussia186 cm
0
0
29
20 jaarItaly179 cm
0
0
11
36 jaar
0
0
7
28 jaarSpain
0
0
30
21 jaarSpain
0
0
Segunda
Vriendschappelijke wedstrijden (clubs)
Segunda
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 0 | 2 | +13 | 24 | ||
| 2 | 10 | 7 | 2 | 1 | +14 | 23 | ||
| 3 | 10 | 7 | 1 | 2 | +9 | 22 | ||
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | +2 | 19 | ||
| 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | +7 | 18 | ||
| 6 | 9 | 4 | 4 | 1 | +3 | 16 | ||
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | +6 | 15 | ||
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | +2 | 14 | ||
| 9 | 9 | 4 | 2 | 3 | +2 | 14 | ||
| 10 | 9 | 4 | 2 | 3 | +1 | 14 | ||
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | +2 | 12 | ||
| 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | -2 | 12 | ||
| 13 | 10 | 4 | 0 | 6 | -5 | 12 | ||
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | -1 | 11 | ||
| 15 | 9 | 3 | 2 | 4 | -1 | 11 | ||
| 16 | 10 | 3 | 2 | 5 | -6 | 11 | ||
| 17 | 10 | 3 | 2 | 5 | -9 | 11 | ||
| 18 | 9 | 3 | 1 | 5 | -2 | 10 | ||
| 19 | 10 | 2 | 2 | 6 | -7 | 8 | ||
| 20 | 9 | 1 | 4 | 4 | 0 | 7 | ||
| 21 | 9 | 1 | 2 | 6 | -12 | 5 | ||
| 22 | 10 | 0 | 1 | 9 | -16 | 1 |
naar UD Logrones
Transfervrij
02.09.2026
van Brighton
Transfervrij
31.08.2026
van Celta Vigo
Transfervrij
31.08.2026
van Widzew Lodz
Transfervrij
31.08.2026
naar Ruch Chorzow
Transfervrij
31.08.2026
naar Coscia Agustin
Transfervrij
31.08.2026
van Sassuolo
Transfervrij
27.08.2026
naar Aleman Carlos
Transfervrij
23.08.2026
naar Estebe Lluis
Transfervrij
23.08.2026
van Asteras Tripolis
Transfervrij
16.08.2026
van Cordoba
Transfervrij
05.08.2026
van Almeria
Transfervrij
04.08.2026
van FC Cartagena SAD B
Transfervrij
02.08.2026
van Sabadell
Transfervrij
31.07.2026
van Sabadell
Transfervrij
31.07.2026
van Tenerife
Transfervrij
29.07.2026
van Valladolid
Transfervrij
28.07.2026
van Ludogorets
Transfervrij
23.07.2026
naar CE Europa
Transfervrij
15.07.2026
naar CE Europa
Transfervrij
15.07.2026
van Espanyol
Transfervrij
13.07.2026
van AEK Larnaca
Transfervrij
12.07.2026
van Gimnastic
Transfervrij
08.07.2026
van FC Cartagena SAD
Transfervrij
07.07.2026
naar Mosconia
Transfervrij
06.07.2026
van Zamora
Transfervrij
03.07.2026
van Pontevedra
Transfervrij
30.06.2026
naar Garcia Carlos
Transfervrij
29.06.2026
naar Molina Jan
Transfervrij
29.06.2026
naar Manresa
Transfervrij
29.06.2026
Tweede plaats
5
TITELS
Winnaar
2
TITELS
Tweede plaats
1
TITEL
Winnaar
1
TITEL
Sabadell is een voetbalploeg uit Spanje, opgericht in 1903. Het thuisstadion is Estadi de la Nova Creu Alta, Sabadell, met plaats voor 14.950 toeschouwers. In de stand van Segunda staat de ploeg momenteel op positie 6 met 16 punten.