City Torque
Uruguay·Opgericht 2007
#1
13PTN
6GESPEELD
Park Alfredo Víctor Viera, Montevideo
7.420
Gras
Huidige vorm
D
W
W
L
W
laatste 5 wedstrijdenRecente uitslagen
H
1-0
W
A
2-0
L
H
1-1
D
H
0-2
L
H
3-3
D
Aankomend
A
14/10/202622:00
A
18/10/202613:00
Keepers(5)
DoelpuntenGAssistsA
1
36 jaarUruguay186 cm
0
0
13
32 jaarUruguay189 cm
0
0
55
18 jaar
0
0
25
20 jaar
0
0
12
20 jaar
0
0
Verdedigers(12)
DoelpuntenGAssistsA
6
19 jaar
0
0
2
Argentina
0
0
22
19 jaarArgentina
0
0
17
22 jaarUruguay187 cm
0
0
15
25 jaarUruguay174 cm
0
0
26
29 jaarUruguay174 cm
0
0
24
38 jaarUruguay183 cm
0
0
33
0
0
3
23 jaarArgentina185 cm
0
0
21
18 jaar
0
0
14
19 jaarArgentina
0
0
4
19 jaar
0
0
Middenvelders(19)
DoelpuntenGAssistsA
10
17 jaar
0
0
19
20 jaarArgentina178 cm
0
0
11
19 jaar
0
0
10
24 jaarArgentina177 cm
0
0
16
16 jaar
0
0
20
31 jaarUruguay174 cm
0
0
18
18 jaar
0
0
8
20 jaar
0
0
35
17 jaar
0
0
27
21 jaarUruguay188 cm
0
0
15
17 jaar
0
0
23
20 jaarUruguay180 cm
0
0
14
19 jaar
0
0
11
21 jaarUruguay183 cm
0
0
5
30 jaarUruguay177 cm
0
0
8
29 jaarUruguay175 cm
0
0
18
19 jaar
0
0
32
26 jaarUruguay178 cm
0
0
31
19 jaar
0
0
Aanvallers(11)
DoelpuntenGAssistsA
21
15 jaar
0
0
31
20 jaar
0
0
7
20 jaar
0
0
29
18 jaar
0
0
32
20 jaar
0
0
16
18 jaarUruguay
0
0
30
26 jaarUruguay176 cm
0
0
7
19 jaarArgentina
0
0
9
28 jaar
0
0
0
0
9
26 jaarUruguay187 cm
0
0
Primera
Copa Uruguay
CONMEBOL Copa Sudamericana
CONMEBOL Copa Sudamericana
Primera
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 2 | 4 | 0 | +3 | 10 | ||
| 1 | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 | ||
| 1 | 6 | 3 | 3 | 0 | +5 | 12 | ||
| 1 | 6 | 1 | 5 | 0 | +1 | 8 | ||
| 1 | 6 | 5 | 1 | 0 | +10 | 16 | ||
| 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | +6 | 13 | ||
| 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | +4 | 13 | ||
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +6 | 14 | ||
| 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | +5 | 11 | ||
| 2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 9 | ||
| 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | ||
| 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | +7 | 10 | ||
| 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | +4 | 10 | ||
| 2 | 6 | 1 | 4 | 1 | +2 | 7 | ||
| 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 | ||
| 2 | 6 | 2 | 3 | 1 | +3 | 9 | ||
| 3 | 6 | 2 | 1 | 3 | -2 | 7 | ||
| 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | ||
| 3 | 6 | 1 | 4 | 1 | +1 | 7 | ||
| 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | +2 | 8 | ||
| 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | -6 | 5 | ||
| 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | +1 | 9 | ||
| 3 | 6 | 2 | 3 | 1 | +1 | 9 | ||
| 3 | 6 | 1 | 4 | 1 | +3 | 7 | ||
| 4 | 6 | 1 | 0 | 5 | -7 | 3 | ||
| 4 | 6 | 1 | 3 | 2 | -4 | 6 | ||
| 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 | ||
| 4 | 6 | 0 | 2 | 4 | -7 | 2 | ||
| 4 | 6 | 0 | 0 | 6 | -12 | 0 | ||
| 4 | 6 | 0 | 1 | 5 | -14 | 1 | ||
| 4 | 6 | 0 | 3 | 3 | -6 | 3 | ||
| 4 | 6 | 0 | 3 | 3 | -5 | 3 |
naar Bahia
Transfervrij
09.09.2026
van Montevideo City
Transfervrij
10.08.2026
naar Sporting Cristal
Transfervrij
10.08.2026
van Racing Montevideo
Transfervrij
09.08.2026
van River Plate 2
Transfervrij
03.08.2026
naar Boston River
Transfervrij
21.07.2026
naar Penarol
Transfervrij
06.07.2026
van Salford
Transfervrij
29.06.2026
naar Estudiantes L.P.
Transfervrij
29.06.2026
van Lommel SK
Transfervrij
29.06.2026
van River Plate 2
Transfervrij
07.04.2026
naar Racing Montevideo
Transfervrij
23.02.2026
naar Racing Montevideo
Transfervrij
22.02.2026
naar Alvarez Wallace Agustin
Transfervrij
22.02.2026
naar Huracan FC
Transfervrij
16.02.2026
van Rosario Central
Transfervrij
09.02.2026
naar Uruguay Montevideo
Transfervrij
08.02.2026
naar Central Esp.
Transfervrij
03.02.2026
van SC Farense
Transfervrij
02.02.2026
naar Cerro Largo
Transfervrij
30.01.2026
van Rangers
Transfervrij
22.01.2026
van CA Cerro
Transfervrij
16.01.2026
naar Akron Togliatti
600K EUR
13.01.2026
van Plaza Colonia
Transfervrij
08.01.2026
van River Plate
Transfervrij
08.01.2026
van Colo Colo
Transfervrij
07.01.2026
naar Newells Old Boys
Transfervrij
06.01.2026
van Montevideo City
Transfervrij
31.12.2025
van Montevideo City
Transfervrij
31.12.2025
van Montevideo City
Transfervrij
31.12.2025
Tweede plaats
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Winnaar
1
TITEL
City Torque is een voetbalploeg uit Uruguay, opgericht in 2007. Het thuisstadion is Park Alfredo Víctor Viera, Montevideo, met plaats voor 7.420 toeschouwers. In de stand van Copa Uruguay staat de ploeg momenteel op positie 2 met 4 punten.