Gillingham
Engeland·Opgericht 1893
#6
16PTN
11GESPEELD
Priestfield Stadion, Gillingham, Kent
11.582
Gras
Huidige vorm
L
W
D
L
W
laatste 5 wedstrijdenLeague Two
36
11
15
41
53
8
Beste zege 4-1
Zwaarste nederlaag 0-5
Recente uitslagen
A
3-1
L
H
4-3
W
A
1-4
W
H
0-0
D
A
3-0
L
Aankomend
H
20/10/202619:00
H
24/10/202614:00
Keepers(5)
DoelpuntenDAssistsA
1
42 jaarEngland183 cm2435 min1
0
1
1
21 jaarEngland
0
0
1
23 jaar
0
0
40
24 jaar
0
0
13
21 jaarEngland
0
0
Verdedigers(8)
DoelpuntenDAssistsA
5
25 jaarEngland192 cm2839 min6
1
1
19
34 jaarGrenada188 cm749 min3
0
0
3
22 jaarIreland
0
0
29
20 jaar
0
0
20
20 jaar
0
0
4
30 jaarScotland183 cm
0
0
26
20 jaar
0
0
14
21 jaarEngland
0
0
Middenvelders(16)
DoelpuntenDAssistsA
14
28 jaarEngland184 cm2902 min2
4
0
8
29 jaarEngland175 cm2572 min81
5
3
23
32 jaarEngland175 cm2466 min9
7
1
6
26 jaarEngland188 cm1910 min5
0
1
24
19 jaarEngland173 cm402 min1
0
0
17
25 jaarEngland177 cm89 min
0
0
31
19 jaar24 min
0
0
32
17 min
0
0
27
18 jaar14 min
0
0
England
0
0
34
23 jaarWales
0
0
16
32 jaarEngland180 cm
0
0
7
33 jaarEngland175 cm
0
0
22
30 jaarEngland180 cm
0
0
15
20 jaar
0
0
35
21 jaarKenya
0
0
Aanvallers(11)
DoelpuntenDAssistsA
10
28 jaarNorthern Ireland176 cm1584 min5
4
1
12
39 jaarJamaica188 cm1292 min2
4
2
19
36 jaarWales186 cm1018 min1
2
2
21
23 jaarNorthern Ireland171 cm202 min
0
1
30
17 jaar90 min
1
1
28
19 jaar
0
0
11
20 jaarGambia
0
0
18
18 jaarGuyana
0
0
34
0
0
39
34 jaarEngland191 cm
0
0
9
24 jaarEngland185 cm
0
0
League Two
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 1 | 3 | +6 | 22 | ||
| 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | +10 | 21 | ||
| 3 | 11 | 5 | 6 | 0 | +6 | 21 | ||
| 4 | 10 | 4 | 4 | 2 | +6 | 16 | ||
| 5 | 10 | 3 | 7 | 0 | +6 | 16 | ||
| 6 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | ||
| 7 | 11 | 4 | 3 | 4 | +2 | 15 | ||
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | ||
| 9 | 11 | 5 | 0 | 6 | -3 | 15 | ||
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | ||
| 11 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | ||
| 12 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | ||
| 13 | 11 | 4 | 2 | 5 | -2 | 14 | ||
| 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | -5 | 14 | ||
| 15 | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 13 | ||
| 16 | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 13 | ||
| 17 | 11 | 2 | 6 | 3 | -1 | 12 | ||
| 18 | 11 | 3 | 3 | 5 | -5 | 12 | ||
| 19 | 10 | 3 | 2 | 5 | -1 | 11 | ||
| 20 | 10 | 2 | 5 | 3 | -3 | 11 | ||
| 21 | 9 | 3 | 2 | 4 | -4 | 11 | ||
| 22 | 9 | 2 | 4 | 3 | -1 | 10 | ||
| 23 | 11 | 2 | 4 | 5 | -6 | 10 | ||
| 24 | 9 | 1 | 2 | 6 | -8 | 5 |
Seizoensbalans
36
GESPEELD
11
GEWONNEN
10
GELIJK
15
VERLOREN
Doelpunten
41
GESCOORD
53
TEGEN
8
CLEAN SH.
Gem. gescoord 1.14
Gem. tegen 1.47
Beste zege 4-1
Zwaarste nederlaag 0-5
Aanval
462
64
180
Balbezit
46.0%54.0%
TEAMTEGENSTANDERS
Thuis vs Uit
6
THUISZEGES
5
UITZEGES
van Northampton
Transfervrij
28.09.2026
van Eastbourne Boro
Transfervrij
25.09.2026
van Leyton Orient
Transfervrij
01.09.2026
van Leyton Orient
Transfervrij
31.08.2026
van Cardiff
Transfervrij
31.08.2026
van Middlesbrough
Transfervrij
29.08.2026
van Nottingham
Transfervrij
26.08.2026
naar Sheffield Wed
Transfervrij
25.08.2026
naar Newport
Transfervrij
19.08.2026
naar Motherwell
Transfervrij
17.08.2026
van Sheffield Wed
Transfervrij
14.08.2026
naar Mansfield
Transfervrij
08.08.2026
van Mansfield
Transfervrij
06.08.2026
naar Eastleigh
Transfervrij
05.08.2026
van Millwall
Transfervrij
03.08.2026
van Brentford
Transfervrij
02.08.2026
naar Barnsley
Transfervrij
29.07.2026
van Southampton
Transfervrij
28.07.2026
naar Woking
Transfervrij
23.07.2026
naar Chesterfield
Transfervrij
15.07.2026
van Southampton
Transfervrij
02.07.2026
van Charlton
Transfervrij
02.07.2026
van Salford
Transfervrij
30.06.2026
van Cambridge Utd
Transfervrij
30.06.2026
naar Hednesford
Transfervrij
30.06.2026
van Motherwell
Transfervrij
30.06.2026
van Brighton
Transfervrij
30.06.2026
van Oxford Utd
Transfervrij
30.06.2026
naar Aldershot
Transfervrij
29.06.2026
naar Clark Max
Transfervrij
29.06.2026
Winnaar
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Gillingham is een voetbalploeg uit Engeland, opgericht in 1893. Het thuisstadion is Priestfield Stadion, Gillingham, Kent, met plaats voor 11.582 toeschouwers. In de stand van League Two staat de ploeg momenteel op positie 6 met 16 punten.