Rotherham United
Engeland·Opgericht 1870
#23
10PTN
11GESPEELD
AESSEAL New York Stadion, Rotherham, South Yorkshire
12.021
Gras
Huidige vorm
L
L
L
D
W
laatste 5 wedstrijdenLeague One
36
7
20
32
57
7
Beste zege 4-0
Zwaarste nederlaag 0-5
Recente uitslagen
A
2-0
L
H
1-4
L
H
0-4
L
A
1-0
L
H
1-1
D
Aankomend
H
20/10/202618:45
H
24/10/202614:00
Keepers(3)
DoelpuntenDAssistsA
1
25 jaarEngland188 cm1260 min1
0
0
31
17 jaar
0
0
13
20 jaarUSA198 cm
0
0
Verdedigers(11)
DoelpuntenDAssistsA
2
33 jaarIreland180 cm3067 min7
2
2
12
25 jaarNetherlands180 cm1839 min3
2
1
18
21 jaarScotland937 min2
0
0
26
21 jaarEngland711 min2
1
0
16
23 jaarIreland191 cm596 min2
1
0
27
31 jaarEngland193 cm
0
0
3
24 jaarScotland182 cm
0
0
36
18 jaar
0
0
24
23 jaar
0
0
5
24 jaarMalawi189 cm
0
0
14
21 jaarEngland186 cm
0
0
Middenvelders(15)
DoelpuntenDAssistsA
8
25 jaarEngland178 cm1441 min7
2
0
19
26 jaarEngland175 cm1078 min2
1
2
4
36 jaarScotland187 cm761 min2
0
0
17
22 jaarEngland723 min
0
2
28
23 jaarJamaica448 min2
0
0
27
20 jaarEngland
0
0
51
19 jaar
0
0
37
19 jaar
0
0
22
25 jaarEngland174 cm
0
0
15
19 jaarEngland179 cm
0
0
4
24 jaarEngland179 cm
0
0
38
19 jaar
0
0
40
0
0
47
18 jaar
0
0
6
26 jaarEngland180 cm
0
0
Aanvallers(8)
DoelpuntenDAssistsA
20
32 jaarEngland175 cm527 min
0
0
23
29 jaarFrance170 cm
0
0
46
18 jaar
0
0
7
25 jaarPortugal178 cm
0
0
19
20 jaar
0
0
20
26 jaarGreece188 cm
0
0
10
31 jaarEngland178 cm
0
0
9
34 jaarWales165 cm
0
0
League Two
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 1 | 3 | +6 | 22 | ||
| 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | +10 | 21 | ||
| 3 | 11 | 5 | 6 | 0 | +6 | 21 | ||
| 4 | 10 | 4 | 4 | 2 | +6 | 16 | ||
| 5 | 10 | 3 | 7 | 0 | +6 | 16 | ||
| 6 | 11 | 4 | 4 | 3 | +3 | 16 | ||
| 7 | 11 | 4 | 3 | 4 | +2 | 15 | ||
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | -3 | 15 | ||
| 9 | 11 | 5 | 0 | 6 | -3 | 15 | ||
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | ||
| 11 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | ||
| 12 | 11 | 3 | 5 | 3 | +1 | 14 | ||
| 13 | 11 | 4 | 2 | 5 | -2 | 14 | ||
| 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | -5 | 14 | ||
| 15 | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 13 | ||
| 16 | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 13 | ||
| 17 | 11 | 2 | 6 | 3 | -1 | 12 | ||
| 18 | 11 | 3 | 3 | 5 | -5 | 12 | ||
| 19 | 10 | 3 | 2 | 5 | -1 | 11 | ||
| 20 | 10 | 2 | 5 | 3 | -3 | 11 | ||
| 21 | 9 | 3 | 2 | 4 | -4 | 11 | ||
| 22 | 9 | 2 | 4 | 3 | -1 | 10 | ||
| 23 | 11 | 2 | 4 | 5 | -6 | 10 | ||
| 24 | 9 | 1 | 2 | 6 | -8 | 5 |
Seizoensbalans
36
GESPEELD
7
GEWONNEN
9
GELIJK
20
VERLOREN
Doelpunten
32
GESCOORD
57
TEGEN
7
CLEAN SH.
Gem. gescoord 0.89
Gem. tegen 1.58
Beste zege 4-0
Zwaarste nederlaag 0-5
Aanval
359
52
167
Balbezit
44.0%56.0%
TEAMTEGENSTANDERS
Thuis vs Uit
5
THUISZEGES
2
UITZEGES
van Rotherham
Transfervrij
04.10.2026
van Ossett United
Transfervrij
27.09.2026
van North Ferriby FC
Transfervrij
18.09.2026
van Bridlington
Transfervrij
16.09.2026
naar Telstar
Transfervrij
01.09.2026
van Huddersfield
Transfervrij
01.09.2026
van Peterborough
Transfervrij
31.08.2026
van Huddersfield
Transfervrij
31.08.2026
van Sheffield Wed
Transfervrij
31.08.2026
naar Ossett United
Transfervrij
30.08.2026
van Manchester Utd U21
Transfervrij
30.08.2026
van Salford
Transfervrij
26.08.2026
naar Sheffield Wed
Transfervrij
22.08.2026
naar North Ferriby FC
Transfervrij
20.08.2026
naar Bridlington
Transfervrij
19.08.2026
naar Matlock
Transfervrij
13.08.2026
naar Bradford City
Transfervrij
12.08.2026
van Brentford
Transfervrij
10.08.2026
van Manchester Utd
Transfervrij
06.08.2026
van Dunfermline
Transfervrij
04.08.2026
van Oxford Utd
Transfervrij
04.08.2026
van Dunfermline
Transfervrij
03.08.2026
van Wrexham
Transfervrij
28.07.2026
van Sheffield Utd
Transfervrij
27.07.2026
naar MK Dons
Transfervrij
22.07.2026
naar Worksop
Transfervrij
21.07.2026
van Salford
Transfervrij
09.07.2026
van Walsall
Transfervrij
09.07.2026
naar Watmore Duncan
Transfervrij
07.07.2026
van MK Dons
Transfervrij
06.07.2026
Tweede plaats
3
TITELS
Tweede plaats
2
TITELS
Winnaar
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Rotherham United is een voetbalploeg uit Engeland, opgericht in 1870. Het thuisstadion is AESSEAL New York Stadion, Rotherham, South Yorkshire, met plaats voor 12.021 toeschouwers. In de stand van League Two staat de ploeg momenteel op positie 23 met 10 punten.