Mansfield Town
Engeland·Opgericht 1897
#4
2GESPEELD
One Call-stadion, Mansfield, Nottinghamshire
9.186
Gras
Huidige vorm
L
L
laatste 2 wedstrijdenLeague One
36
12
11
47
39
11
Beste zege 4-1
Zwaarste nederlaag 0-3
Recente uitslagen
H
2-1
W
A
2-0
L
A
2-2
D
H
0-0
D
A
1-0
L
Aankomend
H
15/10/202619:00
A
20/10/202618:45
Keepers(4)
DoelpuntenDAssistsA
1
31 jaarEngland183 cm3600 min
0
1
21
28 jaarEngland191 cm270 min
0
0
31
20 jaarDominican Republic179 cm90 min
0
0
37
0
0
Verdedigers(9)
DoelpuntenDAssistsA
20
31 jaarEngland183 cm2956 min4
1
0
23
33 jaarEngland181 cm2906 min6
0
1
2
30 jaarEngland173 cm2220 min4
0
1
18
31 jaarEngland183 cm2007 min1
7
3
5
29 jaarIreland193 cm2005 min41
2
2
4
32 jaarWales180 cm1488 min7
0
1
6
31 jaarEngland189 cm1423 min5
1
1
39
23 jaarEngland178 cm
0
0
34
21 jaar
0
0
Middenvelders(10)
DoelpuntenDAssistsA
25
29 jaarEngland173 cm2707 min3
2
5
3
36 jaarIreland178 cm2362 min9
3
3
24
28 jaarScotland178 cm1722 min3
3
2
13
26 jaarJamaica195 cm1367 min3
4
1
8
27 jaarEngland174 cm606 min
1
0
33
21 jaarEngland435 min1
1
0
32
20 jaar22 min
0
0
38
18 jaar
0
0
16
24 jaarEngland173 cm
0
0
28
20 jaar
0
0
Aanvallers(7)
DoelpuntenDAssistsA
19
27 jaarWales180 cm925 min1
4
1
9
35 jaarSaint Kitts and Nevis185 cm801 min1
1
0
10
30 jaarEngland180 cm394 min1
0
1
14
35 jaarUSA174 cm290 min2
1
0
17
38 jaarIreland183 cm
0
0
36
21 jaarEngland
0
0
14
34 jaarEngland180 cm
0
0
League One
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | +2 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 7 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +9 | 6 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 5 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +4 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | +1 | 5 | ||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 2 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 0 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -5 | 3 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | 1 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -6 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -9 | 0 |
Seizoensbalans
36
GESPEELD
12
GEWONNEN
13
GELIJK
11
VERLOREN
Doelpunten
47
GESCOORD
39
TEGEN
11
CLEAN SH.
Gem. gescoord 1.31
Gem. tegen 1.08
Beste zege 4-1
Zwaarste nederlaag 0-3
Aanval
416
64
166
Balbezit
46.0%54.0%
TEAMTEGENSTANDERS
Thuis vs Uit
8
THUISZEGES
4
UITZEGES
naar Bromley
Transfervrij
12.08.2026
van Stockport County
Transfervrij
10.08.2026
naar Portadown
Transfervrij
09.08.2026
van Gillingham
Transfervrij
08.08.2026
naar Gillingham
Transfervrij
06.08.2026
naar Plymouth
470K EUR
05.08.2026
van Derby
Transfervrij
04.08.2026
van Preston
Transfervrij
12.07.2026
naar Eastleigh
Transfervrij
11.07.2026
van Barnsley
Transfervrij
30.06.2026
van Barnsley
Transfervrij
30.06.2026
naar Newport
Transfervrij
29.06.2026
naar Dwyer Dom
Transfervrij
29.06.2026
van Truro
Transfervrij
29.06.2026
naar Buxton
Transfervrij
29.06.2026
naar Lewis Aaron
Transfervrij
29.06.2026
naar Adeboyejo Victor
Transfervrij
29.06.2026
naar Bromley
Transfervrij
29.06.2026
naar Alfreton
Transfervrij
29.06.2026
naar Nottingham
Transfervrij
29.06.2026
naar Tottenham
Transfervrij
30.05.2026
naar Tottenham
Transfervrij
30.05.2026
naar Barnsley
Transfervrij
30.05.2026
van Tranmere
Transfervrij
30.05.2026
van Southend
Transfervrij
25.04.2026
van Rushall
Transfervrij
25.04.2026
van Anstey Nomads
Transfervrij
21.03.2026
naar Anstey Nomads
Transfervrij
20.02.2026
van Tottenham
Transfervrij
01.02.2026
van Birmingham
50K EUR
01.02.2026
Tweede plaats
1
TITEL
Winnaar
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Mansfield Town is een voetbalploeg uit Engeland, opgericht in 1897. Het thuisstadion is One Call-stadion, Mansfield, Nottinghamshire, met plaats voor 9.186 toeschouwers. In de stand van EFL Trophy staat de ploeg momenteel op positie 4 met 0 punten.