Notts County
Engeland·Opgericht 1862
#1
6PTN
2GESPEELD
Meadow Lane, Nottingham, Nottinghamshire
19.588
Gras
Huidige vorm
W
W
laatste 2 wedstrijdenLeague Two
37
20
10
64
39
10
Beste zege 5-0
Zwaarste nederlaag 0-2
Recente uitslagen
A
2-0
L
H
5-1
W
H
1-2
L
H
2-1
W
A
2-0
L
Aankomend
H
20/10/202618:45
H
24/10/202614:00
Keepers(2)
DoelpuntenDAssistsA
1
36 jaarEngland191 cm2160 min1
0
0
21
21 jaarEngland185 cm
0
0
Verdedigers(11)
DoelpuntenDAssistsA
4
26 jaarGrenada184 cm4181 min12
0
2
28
24 jaarScotland2895 min4
0
2
5
28 jaarEngland188 cm1852 min4
1
0
3
34 jaarEngland188 cm1802 min2
0
1
12
24 jaarEngland1401 min4
3
0
23
21 jaarIreland98 min
0
0
England
0
0
26
20 jaarEngland186 cm
0
0
2
28 jaarEngland175 cm
0
0
44
23 jaarWales186 cm
0
0
10
26 jaarEngland183 cm
0
0
Middenvelders(16)
DoelpuntenDAssistsA
25
27 jaarCyprus178 cm3184 min9
4
5
11
25 jaarIreland185 cm2270 min6
3
4
18
31 jaarEngland178 cm2180 min1
1
5
20
25 jaarScotland185 cm1670 min71
2
1
17
29 jaarAfghanistan180 cm963 min
0
1
45
0
0
50
0
0
14
21 jaarIreland
0
0
16
25 jaarScotland181 cm
0
0
6
27 jaarEngland176 cm
0
0
42
20 jaar
0
0
15
26 jaarEngland173 cm
0
0
49
17 jaar
0
0
56
0
0
8
26 jaarWales174 cm
0
0
27
18 jaarIreland
0
0
Aanvallers(9)
DoelpuntenDAssistsA
39
31 jaarZimbabwe178 cm650 min1
2
2
22
24 jaarCameroon173 cm116 min2
0
0
7
29 jaar
0
0
54
20 jaar
0
0
9
21 jaarSierra Leone
0
0
33
26 jaarEngland191 cm
0
0
50
17 jaar
0
0
53
0
0
19
22 jaarAustralia
0
0
League One
| # | Team | P | W | D | L | GD | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +3 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | ||
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | +2 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | ||
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 7 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +5 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 5 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | ||
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +9 | 6 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 5 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +4 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | +1 | 5 | ||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | +1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 4 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 2 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -3 | 0 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -5 | 3 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -2 | 2 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | 1 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 2 | ||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 2 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -6 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -1 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 1 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | ||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | -9 | 0 |
Seizoensbalans
37
GESPEELD
20
GEWONNEN
7
GELIJK
10
VERLOREN
Doelpunten
64
GESCOORD
39
TEGEN
10
CLEAN SH.
Gem. gescoord 1.73
Gem. tegen 1.05
Beste zege 5-0
Zwaarste nederlaag 0-2
Aanval
420
75
181
Balbezit
55.0%45.0%
TEAMTEGENSTANDERS
Thuis vs Uit
11
THUISZEGES
9
UITZEGES
naar FC Emmen
Transfervrij
31.08.2026
naar Roos Kelle
Transfervrij
31.08.2026
van Salford
Transfervrij
31.08.2026
naar Bromley
Transfervrij
30.08.2026
van Charlton
Transfervrij
30.08.2026
van Newcastle Utd U21
Transfervrij
28.08.2026
naar Quorn
Transfervrij
20.08.2026
naar Grimsby
Transfervrij
13.08.2026
naar Redditch
Transfervrij
13.08.2026
van Chelsea
Transfervrij
10.08.2026
van Crystal Palace U21
Transfervrij
10.08.2026
van Northampton
Transfervrij
06.08.2026
van Swansea
Transfervrij
02.08.2026
naar Blackburn U21
Transfervrij
02.08.2026
naar Hereford
Transfervrij
31.07.2026
naar Traore Mai
Transfervrij
30.07.2026
naar Casa Pia
Transfervrij
27.07.2026
van VPS
Transfervrij
26.07.2026
van Harrogate
Transfervrij
23.07.2026
van Newport
Transfervrij
16.07.2026
van Dundee FC
Transfervrij
07.07.2026
naar Burton
Transfervrij
02.07.2026
van Cambridge Utd
Transfervrij
30.06.2026
van Scunthorpe
Transfervrij
30.06.2026
van Notts County
Transfervrij
30.06.2026
van Notts Co
Transfervrij
30.06.2026
van Crewe
Transfervrij
30.06.2026
van Stoke
Transfervrij
30.06.2026
naar Bennetts Keanan
Transfervrij
29.06.2026
naar Ingolstadt
Transfervrij
29.06.2026
Winnaar
3
TITELS
Tweede plaats
2
TITELS
Winnaar
2
TITELS
Tweede plaats
1
TITEL
Winnaar
1
TITEL
Tweede plaats
1
TITEL
Notts County is een voetbalploeg uit Engeland, opgericht in 1862. Het thuisstadion is Meadow Lane, Nottingham, Nottinghamshire, met plaats voor 19.588 toeschouwers. In de stand van EFL Trophy staat de ploeg momenteel op positie 1 met 6 punten.